Albert Zavaro - Albert Zavaro Litho op zwaar papier - Verkocht

Albert Zavaro - Albert Zavaro Litho op zwaar papier  kopen? Bied vanaf 1!
  • Albert Zavaro (1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi groot  litho van Albert Zavaro  "Le Bouquet Rouge "

Handgesigneerd  ea exempl.

Op zwaar papier afm 75 bij 56 cm

Nooit ingelijst geweest.

Verzending in stevige koker.

Albert Zavaro (1925)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:25-05-2018 om 20:35
Eindtijd:01-06-2018 om 21:38
Biedingen (3)
fwvanhelden
01 jun. / 12:27
€ 3
Jopper68
01 jun. / 12:27
€ 2
fwvanhelden
25 mei / 22:21
€ 1