Aleid Slingerland - Sneeuwlandschap - Verkocht

Aleid Slingerland - Sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  DaanJonk

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Aleid Slingerland (1919-2010)
Jaartal1980
TechniekAcryl
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sneeuw in het bos met water

Weet niet of techniek informatie klopt

Aleid Slingerland (1919-2010)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  DaanJonk

Lid sinds 2018
1 verkochte items
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:12-09-2018 om 09:08
Eindtijd:15-09-2018 om 20:06
Arrt
15 sep. / 07:58
€ 50