Alexander Calder - Alexander Calder - Boomerang - kleurlitho 1977 - Verkocht

Alexander Calder - Boomerang - kleurlitho 1977 kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Alexander Calder

Boomerang Tel Aviv

kleurlithi 1977

drukgesigneerd

afmetingen blad 69,0 x 52,5 cm

Affiche  voor de international Art Fair in Tel Aviv 1977

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00