| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige Derriere le Miroir van Alexander Calder. Nummer 212 uit 1975. De litho's zijn speciaal gemaakt voor deze uitgave. Deze uitgave bevat totaal 28 pagina's. Helemaal compleet. Naast deze 7 originele litho's nog een 9-tal pagina grote reproducties van werk van Calder. Erg mooi exemplaar
Titel: crags et critters, DLM 212
kunsternaar: Alexander Calder
Jaartal: 1975
Afmetingen : 4 litho's van 28 x 38 cm en 3 litho's van 38 x 56 cm
Gesigneerd: Nee, of in de druk
Materiaal: DLM uitgave met originele litho’s
uitgeverij: Maeght, Parijs
Aantal Litho’s: 7 litho’s (waarvan 3 x dubbele pagina met vouw.)
verzendkosten: 7,50 (normaal), 9,00 (aangetekend) en 13,00 (België)
| Transport | |
| Garantie | |