Alexander Calder - Alexander Calder: crags et critters, 7 originele litho's DLM 212 - Verkocht

Alexander Calder: crags et critters, 7 originele litho's DLM 212 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Alexander Calder: crags et critters, 7 originele litho's DLM 212 kopen? Bied vanaf 50!Alexander Calder: crags et critters, 7 originele litho's DLM 212 kopen? Bied vanaf 50!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige Derriere le Miroir van Alexander Calder. Nummer 212 uit 1975. De litho's zijn speciaal gemaakt voor deze uitgave. Deze uitgave bevat totaal 28 pagina's. Helemaal compleet. Naast deze 7 originele litho's nog een 9-tal pagina grote reproducties van werk van Calder. Erg mooi exemplaar

Titel: crags et critters, DLM 212

kunsternaar: Alexander Calder
Jaartal: 1975
Afmetingen : 4 litho's van  28 x 38 cm en 3 litho's van 38 x 56 cm
Gesigneerd: Nee, of in de druk
Materiaal: DLM uitgave met originele litho’s
uitgeverij: Maeght, Parijs

Aantal Litho’s: 7 litho’s (waarvan 3 x dubbele pagina met vouw.)

verzendkosten: 7,50 (normaal), 9,00 (aangetekend) en 13,00 (België)