Alexander Calder - Alexander Calder: DLM 156,compleet met 7 originele litho's - Verkocht

Alexander Calder: DLM 156,compleet met 7 originele litho's kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Alexander Calder: DLM 156,compleet met 7 originele litho's kopen? Bied vanaf 60!Alexander Calder: DLM 156,compleet met 7 originele litho's kopen? Bied vanaf 60!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Uitgave van Derriere le Miroir. Nummer 156. Alexander Calder.
In deze uitgave zitten 7 originele litho's (waarvan 3 op dubbele pagina). Deze zijn natuurlijk niet handgesigneerd, maar wel in mooie kwaliteit.

Mooi exemplaar voor de verzamelaar of om de litho's op te hangen. (DLM is een losbladige uitgave van beroemde Galerie Maeght uit Parijs, en de litho's zijn dus losse bladen).

Titel: Derriere le Miroir No 156, Alexander Calder
Jaartal: 1966
Afmetingen:  4 maal 38 x 28cm en 3 maal 56 x 38cm
Gesigneerd: Nee (of soms in de druk)

verzendkosten: 7,50 (standaard) of 9,00 (aangetekend)