Alexander Calder - Alexander Calder: DLM No 221 Compleet - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Uitgave van Derriere le Miroir. Nummer 221. Alexander Calder.
In deze uitgave zitten 6 originele litho's (waarvan 2 op dubbele pagina) en de kaft is een originele litho. Deze zijn natuurlijk niet handgesigneerd, maar wel in mooie kwaliteit.
(niet allemaal afgebeeld)

Mooi exemplaar voor de verzamelaar of om de litho's op te hangen. (DLM is een losbladige uitgave van beroemde Galerie Maeght uit Parijs, en de litho's zijn dus losse bladen).

Titel: Derriere le Miroir No 221, Alexander Calder
Jaartal: 1976
Afmetingen: 38cm x 28cm
Gesigneerd: Nee (of soms in de druk)

Conditie: Perfect
Het werk is in een perfecte conditie, alleen de kaft heeft 2 kleine plekjes.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 10 euro, aangetekend en verzekerd in een pakket. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie: