Alexander Calder - ALEXANDER CALDER - Kleuren Litho - Boomerang'' - VINTAGE Druk 1977 - Verkocht

ALEXANDER CALDER - Kleuren Litho - Boomerang'' - VINTAGE Druk 1977  kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar : Alexander Calder  1898-1976

Titel : Boomerang ''

Kleuren Lithografie op Velijn Papier 150 gr

Gesigneerd in de druk, VINTAGE 1977

Formaat : 69,3 x 52,7 cm

Conditie : in Perfecte staat

Verzenden mogelijk, of afhalen in onze Gallery