Alexander Calder - Alexander Calder, kleurenlitho, La Lune et La Montagne Jaune - Verkocht

Alexander Calder, kleurenlitho, La Lune et La Montagne Jaune kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Alexander Calder, kleurenlitho, La Lune et La Montagne Jaune kopen? Bied vanaf 40!Alexander Calder, kleurenlitho, La Lune et La Montagne Jaune kopen? Bied vanaf 40!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele kleurenlitho van ALEXANDER CALDER.

Titel: La Lune et La Montagne Jaune

Jaartal: 1960

Afmetingen:    38 x 28 cm

Uitgebracht: in Derriere le Miroir  N° 121/122  Maeght  Éditeur,  1960.

Van deze litho zijn ook nog 90 exemplaren gesigneerd uitgebracht, dit exemplar is niet gesigneerd.

Ingelijst: Nee

Materiaal: lithografie op Rives papier

Conditie: In zeer goede staat.

Bezichtigen:

Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken (in Tilburg) voordat u een bod uitbrengt. Stuur een bericht naar aelbrechtpapierkamer@gmail.com met uw vraag of om een afspraak te maken.

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €6,75 of aangetekend €8,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.