| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele kleurenlitho van ALEXANDER CALDER.
Titel: La Lune et La Montagne Jaune
Jaartal: 1960
Afmetingen: 38 x 28 cm
Uitgebracht: in Derriere le Miroir N° 121/122 Maeght Éditeur, 1960.
Van deze litho zijn ook nog 90 exemplaren gesigneerd uitgebracht, dit exemplar is niet gesigneerd.
Ingelijst: Nee
Materiaal: lithografie op Rives papier
Conditie: In zeer goede staat.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken (in Tilburg) voordat u een bod uitbrengt. Stuur een bericht naar aelbrechtpapierkamer@gmail.com met uw vraag of om een afspraak te maken.
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €6,75 of aangetekend €8,50.
Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.
| Transport | |
| Garantie | |