| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Originele kleurenlithografie van de beroemde Ammerikaanse kunstenaar ALEXANDER CALDER ( 1898-1976 ) Titel: ' Poppies ' ( klaprozen ) Gemaakt in opdracht van het Franse kunsttijdschrift Derrière le Miroir ( DLM ) Niet gesigneerd, zoals gebruikelijk. Deze litho komt uit nummer 156. Hij wordt zelden separaat aangeboden. Gelimiteerd tot abonnements-oplage van DLM 156. Meestal rond 2500 ex.
Losbladige uitgave. Achterop de Franse tekst, zoals verschenen. Jaar van uitgifte van DLM 156 was 1966. Gedrukt bij Mourlot in St-Paul-de-Vence.
résumé:
kunstenaar: Alexander Calder
werk: orig.kleurenlitho
titel: ' Poppies ' ( klaprozen )
afmeting: 27,5 x 38 cm
Publikatie in: DLM 156
jaar: 1966
druk: Mourlot
bijzonderheid: achterkant voorzien van tekst, zoals verschenen in DLM
Verzendkosten: €10 - Europese Unie: €15
| Transport | |
| Garantie | |