Alexander Calder - ALEXANDER CALDER kleurenlitho ' Poppies' DLM 156 Jaar 1966 gelimiteerd 2500 ex - Verkocht

ALEXANDER CALDER kleurenlitho ' Poppies'  DLM 156  Jaar 1966 gelimiteerd 2500 ex kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

ALEXANDER CALDER kleurenlitho ' Poppies'  DLM 156  Jaar 1966 gelimiteerd 2500 ex kopen? Bied vanaf 65!ALEXANDER CALDER kleurenlitho ' Poppies'  DLM 156  Jaar 1966 gelimiteerd 2500 ex kopen? Bied vanaf 65!ALEXANDER CALDER kleurenlitho ' Poppies'  DLM 156  Jaar 1966 gelimiteerd 2500 ex kopen? Bied vanaf 65!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele kleurenlithografie van de beroemde Ammerikaanse kunstenaar ALEXANDER CALDER ( 1898-1976 ) Titel: ' Poppies ' ( klaprozen ) Gemaakt in opdracht van het Franse kunsttijdschrift Derrière le Miroir ( DLM ) Niet gesigneerd, zoals gebruikelijk. Deze litho komt uit nummer 156. Hij wordt zelden separaat aangeboden. Gelimiteerd tot abonnements-oplage van DLM 156. Meestal rond 2500 ex.

Losbladige uitgave. Achterop de Franse tekst, zoals verschenen. Jaar van uitgifte van DLM 156 was 1966. Gedrukt bij Mourlot in St-Paul-de-Vence.

résumé:

kunstenaar: Alexander Calder

werk: orig.kleurenlitho

titel: ' Poppies '    ( klaprozen )

afmeting: 27,5 x 38 cm

Publikatie in: DLM 156

jaar: 1966

druk: Mourlot

bijzonderheid: achterkant voorzien van tekst, zoals verschenen in DLM

Verzendkosten: €10     -     Europese Unie: €15