Alexander Calder - Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign - Verkocht

Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign kopen? Bied vanaf 35!Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign kopen? Bied vanaf 35!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Alexander Calder

1898 - 1976

Le Grenouille et Cie

Affiche voor de tentoonstelling in de Gallery Pace / Columbus-Ohio

Kleurlitho uit 1971 op zwaar papier

beeld in goede staat, randen lichte slijtage

door plaatsing van een passepartout niet zichtbar

afmetingen blad 63,5 x 81,5 cm

afmetingen beeld 57,0 x 78,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 16,00