Alexander Calder - Alexander Calder - original lithografie uit Derriere le miroir nr.173 / 1968 - Verkocht

Alexander Calder - original lithografie uit Derriere le miroir nr.173 / 1968 kopen? Bied vanaf 89!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Alexander Calder

1x 46 jaar oude originele Lithografie uit de Derriere le miroir nr. 173

1e druk / 1968  ( geen goedkope herdruk  ) , franstalig

afmetingen blad 38,0 x 56,0 cm

met middenvouw zoals gepubliceerd  ( nauwelijks zichtbar )

Limited edition / niet gesigneerd

druk Mourlot, Paris

in goede staat