| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Alexander Calder
1x 46 jaar oude originele Lithografie uit de Derriere le miroir nr. 173
( referentie Galfetti 314 - 317 )
1e druk / november 1968 ( geen goedkope herdruk ) , franstalig
afmetingen blad 28,0 x 38,0 cm
Limited edition / niet gesigneerd
druk Mourlot, Paris
in goede staat
Kan ook in een nieuw passpartout formaat 40,0 x 50,0 cm van Museumqualiteit geleverd worden. De kosten hiervan zijn Euro 9,00 extra.
Garantie:
| Transport | |
| Garantie | |