Alexander Calder - Alexander Calder - originele lithografie uit DLM nr. 190 / 1971 - Verkocht

Alexander Calder - originele lithografie uit DLM nr. 190 / 1971 kopen? Bied vanaf 89!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Alexander Calder

1x 44 jaar oude originele Lithografie uit de Derriere le miroir nr. 190

1e druk / 1971  ( geen goedkope herdruk  ) , franstalig

afmetingen blad 38,0 x 56,0 cm

met middenvouw zoals gepubliceerd  ( nauwelijks zichtbar )

Limited edition / niet gesigneerd

Garantie: