| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
In het vertrouwen dat kunstliefhebbers weten wat ze kopen nu vanaf 1 euro:
Het originele kunstblad "Derriere Le Miroir" met 8 originele lithos van de wereldberoemde kunstenaar:
ALEXANDER CALDER
Derriere Le Miroir no. 212 Janvier 1975
Editeur: Maeght, Imprime en France
Jaar: 1975
Afmeting blad: 38 x 28 cm.
Afmeting 8 originele lithografien: 6 van 38 x 28 cm (inclusief voor en achterblad) en 2 van 38 x 56 cm met middelvouw.
Conditie: prima
Bijzonderheden: Tevens meerdere zwart/wit illustraties en Franse tekst.
Verzending 8 euro.
P.S. Niet alle foto's van de lithos kunnen worden getoont binnen Kunstveiling.
| Transport | |
| Garantie | |