Alexander Calder - Calder, Alexander - 8 originele Lithografien - Verkocht

Calder, Alexander - 8 originele Lithografien kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Calder, Alexander - 8 originele Lithografien kopen? Bied vanaf 1!Calder, Alexander - 8 originele Lithografien kopen? Bied vanaf 1!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

In het vertrouwen dat kunstliefhebbers weten wat ze kopen nu vanaf 1 euro:

Het originele kunstblad "Derriere Le Miroir" met 8 originele lithos van  de wereldberoemde kunstenaar:

ALEXANDER CALDER

Derriere Le Miroir no. 212 Janvier 1975

Editeur: Maeght, Imprime en France

Jaar: 1975

Afmeting blad: 38 x 28 cm.

Afmeting 8 originele lithografien: 6 van 38 x 28 cm (inclusief voor en achterblad) en 2 van 38 x 56 cm met middelvouw.

Conditie: prima

Bijzonderheden: Tevens meerdere zwart/wit illustraties en Franse tekst.

Verzending 8 euro.

P.S. Niet alle foto's van de lithos kunnen worden getoont binnen Kunstveiling.