| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze prachtige uitgave van Derriere le Miroir bevat maar liefst 7 originele litho's van Alexander Calder.
Van deze 7 litho's zitten er 3 op dubbele pagina's (dus met middenvouw). Dit prachtige tijdschrift is losbladig. De litho's zijn daardoor prima in te lijsten Daarnaast foto's van stellages en ander werk van Calder. In uitstekende staat. Kleurverschil op foto's komt door schaduw.
Titel: Derriere le Miroir No 221, Alexander Calder
Jaartal: 1976
Afmetingen: 38cm x 28cm
foto 1: omslag
foto 3: deze twee litho's staan op de achterkant van foto 2
foto 4: twee litho's
de andere litho's hebben tekst aan de achterkant.
verzendkosten: 7,50 (normaal) of 9,00 (aangetekend)
| Transport | |
| Garantie | |