Alexander Calder - Calder: Derriere le miroir 141 met 8 originele litho's - Verkocht

Calder: Derriere le miroir 141 met 8 originele litho's kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Calder: Derriere le miroir 141 met 8 originele litho's kopen? Bied vanaf 65!Calder: Derriere le miroir 141 met 8 originele litho's kopen? Bied vanaf 65!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Derriere Le Miroir no. 141 uit 1963

Deze prachtige uitgave van het franse kunstblad derrierre le Miroir komt uit november 1963 en is speciaal uitgegeven voor de tentoonstelling van CALDER bij Galerie Maeght.
Calder exposeerde daar 6 grote metalen 'stabiles'.

Teksten van James Lord en Michel Ragon. Het blad bestaat uit 36 niet gebonden bladzijdes.

Met maar liefst 8 originele lithografieën in kleuren waarvan 3 op dubbele pagina.
Daarnaast 11 reproducties van de geexposeerde metalen 'stabiles' in zwart-wit. Een Stabile is een soort sculptuur door Calder ontworpen en die, in tegenstelling tot zijn mobiles, totaal geen beweging kent.

'Stabile' komt uit het Frans en staat voor: standvastig, onwrikbaar, onveranderlijk, stabiel.

(Op de foto's 7 van de 8 litho's).

kunstenaar: Alexander Calder

Techniek: lithografie

Jaar: 1963

Uitgeverij: Maeght, Parijs
Formaat: 5 van 38 x 28 cm  en 3 van 38 x 56 cm (met middelvouw zoals uitgegeven)
Conditie: in zeer goede staat

verzendkosten: 7,50 (standaard) of 9,00 (aangetekend). België: 14,00 euro