| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Derriere Le Miroir no. 141 uit 1963
techniek: lithografie
Deze uitgave komt uit november 1963 voor de tentoonstelling van CALDER aan de Galerij Maeght. Teksten van James Lord en Michel Ragon. Het blad bestaat uit 36 niet gebonden bladzijdes. 8 originele lithografieën in kleuren waarvan 3 op dubbele pagina en 11 in zwart.
Editeur: Maeght, Imprime en France
Jaar: 1963
Afmeting blad: 38 x 28 cm.
Afmeting 8 originele lithografien: 5 van 38 x 28 cm en 3 van 38 x 56 cm met middelvouw.
Conditie: prima
Bijzonderheden: Tevens meerdere zwart/wit foto's en Franse tekst.
verzendkosten: 7,50 normaal of 9 euro aangetekend
| Transport | |
| Garantie | |