| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Derriere Le Miroir 190, DLM, Calder, Maeght 1971 Paris. Contains 4 original color lithographs of which 1 double-page, Complete with loose sheets in original wrapper
uitgave is volledig en in goede staat maar lichte sporen van gebruik (achterste paigina is ooit gekreukt geweest); de 4 kleurlitho's zijn in perfecte staat
verzending (aangetekend en verzekerd): 15 euro
| Transport | |
| Garantie | |