Alexander Calder - Calder DLM (nummer 190 uitgave febr 1971) - Verkocht

Calder DLM (nummer 190 uitgave febr 1971) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Calder DLM (nummer 190 uitgave febr 1971) kopen? Bied vanaf 1!Calder DLM (nummer 190 uitgave febr 1971) kopen? Bied vanaf 1!
  • Alexander Calder (1898-1976)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Derriere Le Miroir 190, DLM, Calder, Maeght 1971 Paris. Contains 4 original color lithographs of which 1 double-page, Complete with loose sheets in original wrapper

uitgave is volledig en in goede staat maar lichte sporen van gebruik (achterste paigina is ooit gekreukt geweest); de 4 kleurlitho's zijn in perfecte staat

verzending (aangetekend en verzekerd): 15 euro