Alexander van Noort - Strandgezicht Zandvoort - Verkocht

Alexander van Noort - Strandgezicht Zandvoort kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Alexander van Noort - Strandgezicht Zandvoort kopen? Bied vanaf 185!Alexander van Noort - Strandgezicht Zandvoort kopen? Bied vanaf 185!Alexander van Noort - Strandgezicht Zandvoort kopen? Bied vanaf 185!Alexander van Noort - Strandgezicht Zandvoort kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Alexander van Noort (1953)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst34 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kleurrijk werk van de gewilde strandschilder.

Het paneel is geheel schoon zonder mankementen en verkeert in uitstekende staat. Het paneel is omgeven door een eenvoudige lijst. Gesigneerd "van Noort" en de op achterzijde van het paneel voorzien van handgeschreven annotatie.

Alexander van Noort (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
44 cm
34 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:03-12-2019 om 21:40
Eindtijd:15-12-2019 om 19:46
Doornbos
15 dec. / 18:31
€ 185