Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Paneel zo goed als nieuw. Lijst heeft een klein plekje | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Ruinen, Nederland |
Starttijd | 22-9-2021 om 20:32 |
Eindtijd | 29-9-2021 om 19:04 |