Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. - Verkocht

Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!Alfons Van Beurden - Originele potloodtekening. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Paprikatuin
FA. (1)

27 verkochte items
  • Alfons Van Beurden (1878-1962)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
Lijst28 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werkje,gehandtekend met "a van beurden".Zeer waarschijnlijk Alfons van Beurden Jr.(Antwerpen 1878-1962).Professioneel ingelijst,met bijpassende passe partout.
Ophalen geen probleem.Verzekerde verzending met track and trace code,in onderling overleg,tegen het laagste tarief.

Alfons Van Beurden (1878-1962)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Paprikatuin
FA. (1)

27 verkochte items
30 cm
28 cm
18 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:20-12-2019 om 17:39
Eindtijd:27-12-2019 om 19:33
chaswick
27 dec. / 19:26
€ 15