Alfons Van Meirvenne - Toekan

Alfons Van Meirvenne - Toekan kopen? Bied vanaf 300!
Alfons Van Meirvenne - Toekan kopen? Bied vanaf 300!Alfons Van Meirvenne - Toekan kopen? Bied vanaf 300!
  • Alfons Van Meirvenne (1932)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Toekan op tak
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haasdonk, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 31,60
Wereldwijd € 46,80

Alfons Van Meirvenne (1932)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Wolfina
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
25 cm
25 cm
14 cm
14 cm