Alfonso Moreno - Historische rivierengeicht

Alfonso Moreno - Historische rivierengeicht kopen? Bied vanaf 139!
Alfonso Moreno - Historische rivierengeicht kopen? Bied vanaf 139!Alfonso Moreno - Historische rivierengeicht kopen? Bied vanaf 139!Alfonso Moreno - Historische rivierengeicht kopen? Bied vanaf 139!
  • Alfonso Moreno (1947)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2025
Drager Paneel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Alfonso is op zijn 15e aan zijn kunstopleiding begonnen en heeft onder andere lessen gehad van de Catalaanse portretschilder Marcos Casals op zijn 25e emigreerde hij naar Nederland en maakt voornamelijk portretten en stillevens in opdracht
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Alfonso Moreno (1947)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  henrisArtSale
147 verkochte items
Alle items (3)
30 cm
24 cm