5. Alfonso Moreno

Alfonso Moreno (1947)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Alfonso MORENO (Arcos de Frontera 1947)

Spaans

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Alfonso Moreno - Spelen aan het strand kopen? Bied vanaf 795!

Alfonso Moreno - Spelen aan het strand

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfonso Moreno - Stilleven met fruit en vogel kopen? Bied vanaf 250!

Alfonso Moreno - Stilleven met fruit en vogel

Geplaatst doorhenrisArtSale

Jaartal2021
Afmetingen40.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Alfonso Moreno - Oud Hollands tafereel vee in de wei. kopen? Bied vanaf 995!

Alfonso Moreno - Oud Hollands tafereel vee in de wei.

Geplaatst doorPardoel

Jaartal2020
Afmetingen79 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst