Alfred Aberdam - Moderne Compositie

Alfred Aberdam - Moderne Compositie kopen? Bied vanaf 395!
Alfred Aberdam - Moderne Compositie kopen? Bied vanaf 395!Alfred Aberdam - Moderne Compositie kopen? Bied vanaf 395!Alfred Aberdam - Moderne Compositie kopen? Bied vanaf 395!Alfred Aberdam - Moderne Compositie kopen? Bied vanaf 395!
  • Alfred Aberdam (1894-1963)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1958
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverfdoek, dat gemaakt is in 1958. Kenmerkend kunstwerk van deze Poolse schilder. In een algehele nette staat, een onopvallende minieme sprong in zwarte textuur. Geen scheuren of overige cracquelé. Zolderopruiming. Fraai romantisch, poëtisch tafereel van Alfred Aberdam (Polen, 1894–1963) . In Parijs hoorde hij bij "De Groep van Vier" samen met Sigmund Menkès, Joachim Weingart en Léon Weissberg. Hij hoorde bij "De school van Parijs", net zoals bijv. Chagall en Modigliani. Hij organiseerde overigens ook conferenties over o.a. Josef Israels. In de jaren '30 en ´40 toonden Parijzer kunstgalleries veel interesse in zijn kunstwerken.
Bezichtiging is uiteraard mogelijk.  Naast verzenden kan het worden  opgehaald, met een onbepaalde ophaaltermijn, dwz. u heeft de gelegenheid om binnen de door u gewenste termijn op te halen.
Algehele goede conditie. Voor 1958 nog in een nette staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heino, Nederland
Binnen Nederland € 7,20
Naar België € 9,40
Naar Duitsland € 9,40
Europese Unie € 12,25
Wereldwijd € 17,40

Alfred Aberdam (1894-1963)

Frans Frans Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Heine
Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items (2)
60 cm
50 cm
55 cm
45 cm