Fraai stadsgezicht gelijst in goudkleurige lijst met zichtbare gebruikssporen. Middenonder is een stukje goudkleur afgestoten. ( detailfoto) Litho lijkt enigszins verkleurd. Afmeting inclusief lijst 67 x 87 cm.
I.v.m. afmetingen geen verzending mogelijk. Alleen ophalen . Eventuele bezorging binnen een straal van 50 km. tegen benzinevergoeding.
Redelijk
Lichte verkleuring litho en zichtbare gebruikssporen lijst.
koeriersdienst