FA. (2)

Alie Kruse-Kolk - Afrikaanse figuren

Alie Kruse-Kolk - Afrikaanse figuren kopen? Bied vanaf 35!
Alie Kruse-Kolk - Afrikaanse figuren kopen? Bied vanaf 35!Alie Kruse-Kolk - Afrikaanse figuren kopen? Bied vanaf 35!Alie Kruse-Kolk - Afrikaanse figuren kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Irdanavneleos

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Alie Kruse-Kolk
StijlAfrikaans
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afrikaanse  figuren

Ik verklaar dat de conditie goed is

Alie Kruse-Kolk

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Irdanavneleos

Lid sinds 2020
verkochte items
43 cm
43 cm
22 cm
22 cm
Starttijd:13-09-2020 om 11:52
Eindtijd:18-09-2020 om 21:38
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieLeerdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie