Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
zeefdruk op oud-hoillands papier
zeer mooie kwaliteit
handgesigneerd
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Ophalen in Duitsland, 46397 Bocholt, Külve 1 Kunsthandel Rosing, Duitsland |
Starttijd | 3-2-2022 om 9:53 |
Eindtijd | 10-2-2022 om 21:31 |