Amleto Costa Dalla - Angelica - Verkocht

Amleto Costa Dalla - Angelica kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Amleto Costa Dalla - Angelica kopen? Bied vanaf 75!Amleto Costa Dalla - Angelica kopen? Bied vanaf 75!Amleto Costa Dalla - Angelica kopen? Bied vanaf 75!Amleto Costa Dalla - Angelica kopen? Bied vanaf 75!Amleto Costa Dalla - Angelica kopen? Bied vanaf 75!
  • Amleto Costa Dalla (1929)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen94 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage325

"Angelica"
Grote zeefdruk van Amleto dalla Costa uit 1977
Getekend en genummerd in potlood
Editie: 325.
Dit item: 323/325
Gedrukt door Artiscreen in Milaan
In uitstekende conditie
Wordt zorgvuldig verpakt en verstuurd met track en trace
Binnen Nederland € 11,00

Amleto Costa Dalla (1929)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  fwvanhelden
Lid sinds 2017
146 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
66 cm
94 cm