Andre Brasilier - André Brasilier - Le Cadre Noir - prachtige lithografie Mourlot 1964 - Verkocht

André Brasilier - Le Cadre Noir - prachtige lithografie Mourlot 1964 kopen? Bied vanaf 119!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Andre Brasilier (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Andre Brasilier (1929 - )
Le Cadre Noir, 1964

kleurlithografie
uit 'Prints from the Mourlot Press'by Mourlot

niet gesigneeerd
afmetingen blad 25,0 x 19,0 cm

op Archer papier

in goede staat

Garantie:

Andre Brasilier (1929)

Frans Frans

Geplaatst door  bone
891 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)

Starttijd13-5-2015 om 20:14
Eindtijd21-5-2015 om 20:14
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken