Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Andre Brasilier (1929 - )
Le Cadre Noir, 1964
kleurlithografie
uit 'Prints from the Mourlot Press'by Mourlot
niet gesigneeerd
afmetingen blad 25,0 x 19,0 cm
op Archer papier
in goede staat
Garantie:
Starttijd | 13-5-2015 om 20:14 |
Eindtijd | 21-5-2015 om 20:14 |