Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven.
Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woerden, Nederland |
Objectlocatie | Woerden, Nederland |
Starttijd | 2-5-2020 om 16:33 |
Eindtijd | 16-5-2020 om 20:13 |