Fraaie aquarel van een smient, aangevuld met twee vluchtprofielen. Deze aquarel is in 1986 gemaakt door André Tigchelaar en is linksonder gesigneerd en gedateerd. De aquarel heeft geen passe-partout en is niet ingelijst. De aquarel wordt aangetekend verzonden, maar kan ook worden afgehaald. Dit werk komt rechtstreeks uit de nalatenschap van deze in 2011 overleden kunstenaar.
Goed
aquarel is verlijmd op karton
Tot 2 kg.
€ 10,00