Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk

Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
  • Andrea Pagnacco (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Kleurrijk portret van de Italiaanse kunstenaar Andrea Pagnacco.  Zeefdruk op Fabriano papier, met potlood gesigneerd en genummerd (64/90).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 69cm x 49cm (blad), 47cm x 33cm (beeld)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Andrea Pagnacco (1937)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
3577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (258)
49 cm
69 cm
Starttijd27-10-2023 om 19:38
Eindtijd11-11-2023 om 19:22
Openingsbod € 30
ObjectlocatieDiemen,  Nederland