Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm.

Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!
Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!Anke Sinninghe-ter Gast - Ingelijste aquarel , Clowns – 1977 – Lijst 54 x 72 cm. kopen? Bied vanaf 50!
  • Anke Sinninghe-ter Gast (1909)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 53.5 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste aquarel uit  1977 van de Nederlandse kunstenares Anke Sinninghe-ter Gast (1909-).
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder en met naamsvermelding op de achterkant van de lijst. De oorspronkelijke galerieprijs was FL 600,-.
    -Afmetingen: Lijst, 54 x 72,5 x 2 cm. Beeld, 34 x 53,5 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In goede staat met lichte slijtplekjes en een plekje met craquelé.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Anke Sinninghe-ter Gast (Boemendaal 1909-??), schilder, aquarellist en illustrator.
    Zij spande zich haar hele leven in voor het behoud van de volkenkundige collectie van haar man, Jacques Sinninghe (1904-1988).
    Pas op 56-jarige leeftijd begon zij met schilderen en schreef zich in 1965 in als leerling bij de Academie voor Beeldende Kunsten St. Joost in Breda.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 52,10.

    (Eventueel kan, in overleg, het ingelijste werk zonder glasplaat binnen Nederland via PostNL verzonden worden…..)

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat met lichte slijtplekjes en een plekje met craquelé.
    Kan zo aan de muur.

Anke Sinninghe-ter Gast (1909)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
72.5 cm
54 cm
53.5 cm
34 cm
Starttijd28-2-2023 om 19:32
Eindtijd5-3-2023 om 16:32
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland