Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25) - Verkocht

Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25) kopen? Bied vanaf 45!
Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25) kopen? Bied vanaf 45!Anna Verrijt - zonder titel maar met lijst (GJ-25) kopen? Bied vanaf 45!
  • Anna Verrijt (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen73 cm x 82 cm (h x b)
Lijst77.5 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk van de  kunstenaar Anna Verrijt met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst maar deze is niet nieuw. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Anna Verrijt (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
87 cm
77.5 cm
82 cm
73 cm
Dit item is verkocht voor 47,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:57
Eindtijd:12-12-2022 om 09:45
middelburg51
11 dec. / 18:17
€ 41