Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 - Verkocht

Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!

Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!Anne Roorda - Olieverf op linnen, Poëtische voorstelling - 70 x 70 cm - 1999 kopen? Bied vanaf 1!
  • Anne Roorda (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1999
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Een schilderij uit 1999 van de Nederlandse kunstenaar Anne Roorda (1955).
    -Techniek: Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Gesigneerd en gedateerd op de achterkant.
    -De zijkanten zijn ook beschilderd. Bedoeld om zo aan de muur te hangen.
    -Afmetingen: 70 x 70 x 2 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    Conditie: In zeer goede staat met een slijtplekje (zie de 8e foto).
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Anne Bauke Roorda (Aalst (Waalre) 28 september 1955), beeldend kunstenaar, schilder en dichter.
    -Opleiding: Hogeschool voor de kunsten, Utrecht (1976-1980).
    “In mijn werk staat de relatie schilderkunst versus poëzie centraal.
    Aanleiding voor deze ontwikkeling waren reizen die ik maakte op het Afrikaanse- en Aziatische continent. Tijdens deze reizen bezocht ik locaties waar de overgang van geschilderd- of getekend beeld naar schrift nog altijd zichtbaar zijn. Mijn reizen waren reizen in de tijd. Uiteindelijk kwam ik terecht bij de rots schilder- en tekenkunst van 10.000 v. Chr. , die in helder daglicht nog altijd te vinden is in hartje Sahara (Tassili N'Adjer, Algerije/Libië).
    Aanvankelijk gaf ik deze thematiek vorm op een abstract expressionistische wijze, waarbij ik fundamentele uitgangspunten van de schilderkunst hanteerde. Vanaf 1996 treedt er een kentering op in mijn schilderkunstige benadering. De abstract lyrische benadering gaat nu over in een meer conceptueel lyrische benadering.
    "Door in mijn werk bewust gebruik te maken van tegenstellingen realiseer ik een spanningsvolle poëtische realiteit op basis van fundamentele schilderkunstige principes. Zo verbind ik het concept aan de impulsieve handeling, de figuratie aan de abstractie, het bewust gekozen teken - als een herinnering aan een ver verleden - aan het druipen van de verf en de materie aan de leegte.
    Het leidmotief, dat als een rode draad door mijn gehele oeuvre loopt, is de kwetsbaarheid van alle dingen. Hierbij ga ik uit van mijn sociaal maatschappelijke betrokkenheid en mijn levensbeschouwelijke visie. Beiden vormen de opmaat voor mijn werk”.
    Zie ook: www.abroorda.nl

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -Het schilderij  kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het schilderij  kan naar België, Frankrijk, Duitsland en Italië verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat met een slijtplekje (zie de 8e foto).
    Kan zo aan de muur.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Anne Roorda (1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
70 cm
70 cm