FA. (4)

Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996

Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!
Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!Anneke de Vlaming - Gemengde techniek , De huiskamer – ingelijst - 1996 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2875 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Anneke de Vlaming (1944)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
Lijst65 cm x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst werk uit 1996 van de Nederlandse kunstenares Anneke (Anna) de Vlaming.
    -Techniek: Gemengde techniek van acrylverf, collage en textiel op geschept papier.
    -Gesigneerd (monogram) en gedateerd rechtsonder in het werk. Ook met een sticker met naam en titel op de achterkant van de lijst.
    -Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 65 x 84,5 x 2 cm. Beeld, 55 x 75 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling: Let op A.U.B.
    -Het ingelijste werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
    Het ingelijste werk kan NIET per post verzonden worden.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in zeer goede staat. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Anneke de Vlaming (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2875 verkochte items
84.5 cm
65 cm
75 cm
55 cm
Sluit binnenkort 22u 44m 33s
Huidig bod€ 3
Volgend minimum bod: € 5
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:22-06-2022 om 15:34
Eindtijd:04-07-2022 om 22:03
Biedingen (2)
eduardus2
01 jul. / 15:13
€ 3
Creceveur
23 jun. / 14:32
€ 1