Anneke Kuyper - Bedoeïen - Verkocht

Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 40!Anneke Kuyper - Bedoeïen kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Anneke Kuyper (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 27 cm (h x b)
Lijst54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/50
Deze eigen druk is linksonder gesigneerd. Het werk is ingelijst met passepartout en zit achter glas.

Anneke Kuyper (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
44 cm
54 cm
27 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-07-2022 om 15:32
Eindtijd:02-08-2022 om 12:18
nellyvan
01 aug. / 22:36
€ 36