Anneke Peereboom - Anneke Peereboom: ingelijste zeefdruk 'Luce del Giorno II' (handgesigneerd en genummerd) - Verkocht

Anneke Peereboom: ingelijste zeefdruk 'Luce del Giorno II' (handgesigneerd en genummerd) kopen? Bied vanaf 145!
Grafiek (handgesigneerd)

Anneke Peereboom: ingelijste zeefdruk 'Luce del Giorno II' (handgesigneerd en genummerd) kopen? Bied vanaf 145!Anneke Peereboom: ingelijste zeefdruk 'Luce del Giorno II' (handgesigneerd en genummerd) kopen? Bied vanaf 145!
  • Anneke Peereboom (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtig zonnig werk van Anneke Peereboom

Anneke Peereboom ziet haar werk als een momentopname in een proces dat ieder ogenblik in gang gezet kan worden. Elk werk heeft een duidelijk beeld als basis, zoals een boom, een berg, een mens of de zon. De schilderingen van Peereboom maken het verhaal van oerbeelden die wij allemaal met ons meedragen. Hier en daar zijn de structuren van de compositie opengewerkt waardoor de geschilderde wereld toegankelijk wordt. De dynamiek van haar werk is in alle facetten terug te vinden, zelfs het ritme waarmee de verf is aangebracht is medebepalend voor de compositie.

Twee kenmerken zijn de oorzaak voor de populariteit van Anneke Peereboom. Ten eerste haar altijd herkenbare ‘handschrift’ door al het werk heen. En daarnaast het continu ontwikkelen van nieuwe composities of zoals men ze meestal noemt: verhalen.

Het hier aangeboden werk heeft Anneke Peereboom gemaakt met inspiratie door het prachtige Italiaanse daglicht (= luce del giorno).

Het werk van Anneke Peereboom is in diverse plaatsen geëxposeerd (geweest) waaronder Zaandam, Wijk bij Duurstede en Barcelona.

Het hier aangeboden werk is professioneel ingelijst en heeft een galeriewaarde van 600 Euro. Op internet (Marktplaats) wordt deze zeefdruk zonder inlijsting aangeboden voor 375 en 408 Euro.

Kunstwerk:  'Luce del Giorno II'

Techniek:  Zeefdruk

Gesigneerd:  Ja, met de hand gesigneerd door de kunstenaar

Jaartal:  1998

Genummerd:  23 / 100

Afmetingen beeld:  61 cm x 40 cm  (Blad/Lijst:  81 cm x 67 cm)

Materiaal zeefdruk:  Geschept papier

Conditie zeefdruk:  Onberispelijk

Ingelijst:  Ja, professioneel ingelijst met zuurvrije passe-partout en glas

Ophalen:  Bij ingelijst werk wordt geadviseerd dit werk op te halen ivm mogelijke beschadiging tijdens de verzending. Kunstwerken kunnen na afspraak (via email of telefoon) worden opgehaald in Den Haag; eventueel op NS-station CS Den Haag. U betaalt bij ophalen uiteraard geen extra kosten.

Verzenden:  Bij verzending wordt het kunstwerk goed ingepakt (beschermend plastic, stevig karton, etc.). Kunstwerken kunnen daarbij aangetekend worden verzonden tegen betaling van de standaard TNT verzendkosten (op verzoek ook met Track & Trace). Ik geef hierbij als verkopende partij expliciet aan dat ik geen verantwoordelijkheid draag/neem voor schade aan het kunstwerk en/of het passe-partout en/of de inlijsting en/of de glasplaat door behandeling van PostNL en/of TNT post.

Verzendkosten:  Dit werk kan voor € 6,75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket via PostNL (aangetekend € 8,05). Verzending naar andere landen in overleg.