Anneke van der Mandele - abstracte houtsnede - 1968 - op Japans rijstpapier - Verkocht

Anneke van der Mandele - abstracte houtsnede - 1968 - op Japans rijstpapier kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
473 verkochte items
Alle items van deze verkoper (79)
  • Anneke van der Mandele (1938)
Jaartal1968
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage42/75
Abstracte houtsnede uit 1968 op Japans rijstpapier.

Anneke van der Mandele is geboren in Bergen (1938). Opleiding: Instituut voor KunstNijverheidsOnderwijs (de huidige Rietvelt-Academie) 1959-1965. Werkt hoofdzakelijk als grafica. Het boeiendste van het maken van grafiek blijft voor mij het experimenteren met de etsplaat. Een toevallig krasje of oneffenheid in de plaat kan aanleiding zijn tot een ‘verhaal’. Een ‘verhaal’ waar de stilte moet overheersen en waar de vertrouwde aanknopingspunten mogen ontbreken. Dan heeft het blad een eigen autonome waarde gekregen.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-04-2020 om 15:24
Eindtijd:03-05-2020 om 11:06
Zwaan2020
03 mei / 10:01
€ 40