Anneke van der Mandele - Ets - 1988 - Verkocht

Anneke van der Mandele - Ets - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Anneke van der Mandele - Ets - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Anneke van der Mandele - Ets - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Anneke van der Mandele - Ets - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Anneke van der Mandele - Ets - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
  • Anneke van der Mandele (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/40
Ets van Anneke van der Mandele uit 1988. Nummer: 32/50. Afmetingen blad: H32.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H12 x b15 cm.
Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk komt uit de map: Grafisch genootschap Drukkerstroost 1988.

Verzenddagen: Onze verzenddagen zijn dinsdag-en donderdag

In goede staat

Anneke van der Mandele (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (293)
25 cm
32.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-07-2021 om 17:10
Eindtijd:15-07-2021 om 20:27
galerietweebijdrie
15 jul. / 11:17
€ 50