Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho - Verkocht

Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!
Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!Anneke van der Mandele - Jan van Winkel, Anneke Minter e.a., Lot van 19 etsen en een litho kopen? Bied vanaf 60!
  • Anneke van der Mandele (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageDiverse oplages

Lot van 20 stuks grafiek bestaande uit:

Anneke van der Mandele

Jan van Winkel

Anneke Minter (4x)

Onduidelijk gesigneerd (1x, Jo ... 6e foto)

Daniel den Dikkeboer (litho)

Onduidelijke gesigneerd (12x , mogelijk Russisch. 1 exemplaar dubbel)

Ter referentie: het werk linksboven met de paddenstoel meet 65 x 50 cm.

Conditie goed tot zeer goed: een werk kan een licht kreukje of vouwtje bevatten. Verder geen beschadigingen. Enkele werken hebben wat vlekjes/verkleuringen in de witrand rondom het beeld. Zie de foto's voor de conditie.

Anneke van der Mandele (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46957 verkochte items
Alle items van deze verkoper (681)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2020 om 14:43
Eindtijd:02-02-2020 om 20:49
flokbluit
02 feb. / 20:41
€ 60