Annemarie van Wolde-Mulder - strandtafereel met kinderen

Annemarie van Wolde-Mulder - strandtafereel met kinderen kopen? Bied vanaf 185!
Annemarie van Wolde-Mulder - strandtafereel met kinderen kopen? Bied vanaf 185!Annemarie van Wolde-Mulder - strandtafereel met kinderen kopen? Bied vanaf 185!Annemarie van Wolde-Mulder - strandtafereel met kinderen kopen? Bied vanaf 185!Annemarie van Wolde-Mulder - strandtafereel met kinderen kopen? Bied vanaf 185!
  • Annemarie van Wolde-Mulder (1921)
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
Lijst47.5 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit nalatenschap verkregen. Fris werk met mooie pastel-tinten. Past in ieder interieur.

Annemarie van Wolde-Mulder (1921)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Henkon
FA. (2)

Lid sinds 2020
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
58 cm
47.5 cm
49 cm
39 cm
Starttijd:25-07-2022 om 23:59
Eindtijd:03-08-2022 om 21:42
Openingsbod € 185
ObjectlocatieMeppel, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland