Ans Markus - Pierrot - Verkocht

Ans Markus - Pierrot kopen? Bied vanaf 3500!

Verkoopprijs: € 4.025,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ans Markus - Pierrot kopen? Bied vanaf 3500!Ans Markus - Pierrot kopen? Bied vanaf 3500!Ans Markus - Pierrot kopen? Bied vanaf 3500!

Geplaatst door  Keesveiling

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Ans Markus (1947)
IngelijstIngelijst
Afmetingen121 cm x 121 cm (h x b)
Lijst124 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Ans Markus uit de periode van voor 2000.
Ingelijst in een zwarte baklijst met gouden rand.

Ans Markus (1947)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Keesveiling

Lid sinds 2020
4 verkochte items
124 cm
124 cm
121 cm
121 cm
Dit item is verkocht voor 4.025,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 17:14
Eindtijd:22-12-2020 om 22:46
JanJacob
22 dec. / 18:44
€ 3500