Ans Markus - Zelfportret met wit masker

Ans Markus - Zelfportret met wit masker kopen? Bied vanaf 95!
Ans Markus - Zelfportret met wit masker kopen? Bied vanaf 95!Ans Markus - Zelfportret met wit masker kopen? Bied vanaf 95!Ans Markus - Zelfportret met wit masker kopen? Bied vanaf 95!Ans Markus - Zelfportret met wit masker kopen? Bied vanaf 95!
  • Ans Markus (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie litho van Ans Markus, met potlood door de kunstenares gesigneerd. De afbeelding meet 23 x 18 cm. De conditie is zeer goed, de beeldzijde is onberispelijk, plakbandresten op de achterzijde (zie foto).

De litho kan zonder kosten worden opgehaald in Utrecht of Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden, desgewenst als brievenbuspakket (niet verzekerd).

beeldzijde onberispelijk, plakbandresten op achterzijde
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Ans Markus (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Grafiek51
Lid sinds 2024
47 verkochte items
Alle items (18)
19 cm
28 cm