Ans van Dijk - Buddies - Zeefdruk, E.A.-exemplaar - Ingelijst - Verkocht

Ans van Dijk - Buddies - Zeefdruk, E.A.-exemplaar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ans van Dijk - Buddies - Zeefdruk, E.A.-exemplaar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ans van Dijk - Buddies - Zeefdruk, E.A.-exemplaar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ans van Dijk - Buddies - Zeefdruk, E.A.-exemplaar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ans van Dijk - Buddies - Zeefdruk, E.A.-exemplaar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Ans van Dijk (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 37 cm (h x b)
Lijst81.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Erg mooie artist proof van dit bekende werk. Afmetingen binnen het passe-partout: 38 cm x 52 cm. Door de kunstenaar met potlood  genummerd E.A.(épreuve d’artist) 5/10 en gesigneerd. De zeefdruk met zuurvrij passe-partout zit in een nette Barth lijst met glasplaat. Kan direct aan de muur.

Dit kunstwerk kan worden afgehaald in  Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 40,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 65,00

Ans van Dijk (1962)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
61.5 cm
81.5 cm
37 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:23-12-2019 om 22:41
Eindtijd:30-12-2020 om 21:46
Biedingen (6)
THEO1961
30 dec. / 20:39
€ 20
seerdent
30 dec. / 20:27
€ 15
Bontje03
30 dec. / 13:36
€ 10
teddybeijersbergen
29 dec. / 20:25
€ 5
pieterdevries
28 dec. / 19:03
€ 3
rgcollignon
25 dec. / 10:56
€ 1