Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst - Verkocht

Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 50,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Ans van Dijk (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
Lijst74 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120

Zeefdruk van Ans van Dijk met de titel: 'Pray'. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Eigenschappen
Kunstenaar: Ans van Dijk
Techniek:  Zeefdruk
Oplage: 19/120
Gesigneerd: Linksonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 52 x 38 cm
Afmeting met lijst (HxB): 73,5 x 58,5 cm

Ans van Dijk (1962)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
59 cm
74 cm
38 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 50,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 19:56
Eindtijd:14-12-2020 om 08:56
anndm
13 dec. / 22:25
€ 44