Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst - Verkocht

Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Ans van Dijk - Zeefdruk, Prey - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
  • Ans van Dijk (1962)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 51 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 120

Zeefdruk van Ans van Dijk met de titel: 'Pray'. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Eigenschappen
Kunstenaar: Ans van Dijk
Techniek:  Zeefdruk
Oplage: 19/120
Gesigneerd: Linksonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 52 x 38 cm
Afmeting met lijst (HxB): 73,5 x 58,5 cm

Ans van Dijk (1962)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  ZuiverKunst
Lid sinds 2019
741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
59 cm
74 cm
38 cm
51 cm