Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken - Verkocht

Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!
Prenten & Uitgaves

Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!Anthonie Waterloo - Drie etsen met gebreken kopen? Bied vanaf 75!
  • Anthonie Waterloo (1609-1690)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Periode< 1800
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Anthonie Waterloo 1610-1676
Drie etsen met gebreken
1. De reiziger en zijn hond. Signatuur “AWaterlo fe.” linksboven, nummer “V” rechtsboven. Afdruk op gelig papier, laat 17e eeuw of 18e eeuw. Het beeld is gaaf maar heeft licht kleurverschil links boven in de lucht. Aan de achterzijde drie kleine papierresten van verlijnming. Achterzijde bruin vlekkerig, aan de voorzijde vooral zichtbaar in de marges en linksboven in de lucht. Afbeeldng 12,5 x 14 cm, daarbuiten 4 mm marge.
2. Twee reizigers op glooiend bospad. Signatuur “Antoni Waterlo fe.” linksboven. Het beeld is grotendeels scherp en helder, maar linksonder en rechtsboven vaag vanuit de druk. Druk op stevig papier 18e eeuw. Beeld 11,8 x 14,1 cm, daarbuiten 5 mm marge. In de marge linksboven wat bruine vochtpuntjes. Overigens voor en achterzijde schoon.
3. Wandelaars in een boslaan (=Bartsch 83). Signatuur “Antoni Waterlo fe. et ex.” links boven. Onder en boven afgesneden tot aan het beeld, links en rechts slechts 1 à 2 mm marge. Scheur met gaatje, dunne plek en enkele mm beeldverlies midden boven. Kleiner dun plekje rechts boven. Stukken bruin papier aan de achterzijde van eerdere verlijming. Het beeld is bruin vlekkerig in de lucht, verder schoon. Al met al is deze ets in zeer matige conditie.
ConditieRedelijk
Zie de beschrijving van de gebreken van de drie etsen
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Anthonie Waterloo (1609-1690)

Nederlands NederlandsBelgisch BelgischFrans Frans

Geplaatst door  bellarte
Lid sinds 2018
60 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
15 cm
13 cm

ObjectlocatieAMSTELVEEN,  Nederland
Starttijd19-4-2024 om 17:18
Eindtijd3-5-2024 om 20:27
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken