Antieke gravure in antieke lijst - maker onbekend - 19e eeuw - Verkocht

Antieke gravure in antieke lijst - maker onbekend - 19e eeuw kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Antieke gravure in antieke lijst - maker onbekend - 19e eeuw kopen? Bied vanaf 10!Antieke gravure in antieke lijst - maker onbekend - 19e eeuw kopen? Bied vanaf 10!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

19e eeuwse gravure in antieke lijst met glas.
Maker is onbekend.
Het werk is in goede staat, alleen in de marge lichte verkleuring van het papier (zie foto's)
Maten incl. lijst: 40x51 cm
Maten afdruk: 13x20 cm

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
594 verkochte items

Starttijd29-9-2013 om 15:09
Eindtijd13-10-2013 om 15:09
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken